Altın Fiyatları Rekor Üstüne Rekor Kırıyor: Çeyrek ve Gram altın ne kadar?  İşte altın alış satış fiyatları... Altın Fiyatları Rekor Üstüne Rekor Kırıyor: Çeyrek ve Gram altın ne kadar? İşte altın alış satış fiyatları...

Piyanist Fazıl Say, partisinin cumhurbaşkanı adayı olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye, sosyal medya hesabından seslenerek;  "Bu kadar kritik bir seçimde, başarmak, aydınlığa varmak da bu kadar yakınken, bir araya gelmeyi başarmış bir muhalefetin oylarına göz dikmiş biri. Bu halka kötülük bu. Bilgisizliğe, kültürsüzlüğe , sıradan bir şovmene, bir ikinci RTE vakasına oy verecek lüksü yok bu halkın." tepkisini gösterdi.

Sosyal medya hesabından İnce'nin videosunu alıntılayan Say, "Alacağı oy %2 olsa ne olur 3 olsa ne olur? Kendi işine mi yarar?  Yıllarca, yıllarca koca bir blok oyu yenebilmek için , bir imkansızı başarabilmek için bunca emek vermiş bir ittifakı yıpratmaktan başka neye yarar? Korkuyor muşuz ondan.. vayy bee.. Marifet yani korkutmak??" ifadesini kullandı.