İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Bahçeşehir'de bir kadının göletteki kazları alıp çantasına koyduğu iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, kadının kendisine ait kazları parktaki gölete bırakmak istediği, buna izin verilmeyince kazları çantasına koyarak parktan ayrıldığı belirtildi.

Bahçeşehir'de bir kadının göletteki kazları çantasına koyarak çaldığı yönünde sosyal medyada paylaşılan videoya ilişkin emniyetten açıklama yapıldı.

Emniyet, kadınların kendilerine ait olan kazları gölete bırakmak için getirdikleri ve güvenlik görevlilerinin izin vermemesi üzerine de kazları tekrar götürdüklerinin belirlendiğini açıkladı.

Bahçeşehir'de, bir kadının göletteki kazları alıp çantasına koyarken çekilen videosu sosyal medyada paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 seçimlerini rekor oyla kazanacağız! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 seçimlerini rekor oyla kazanacağız!

Çok sayıda kullanıcının tepki gösterdiği görüntülere ilişkin İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.


Açıklamada, "Konuyla ilgili yapılan çalışmalarda parkın güvenliğinden sorumlu personeller ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmelerde kazların kadın şahıslara ait olduğu belirlenmiş, kazları gölete bırakmak isteyen şahıslara güvenlik görevlilerinin engel olması üzerine, şahıslar kazları tekrar yanlarına alarak parktan ayrıldıkları anlaşılmıştır" denildi.