2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk dönemi 23 Ocak'ta sonlanacak. e-Okul not girişleri kapandı mı, bitti mi? MEB VBS ile 2023 e-Okul karne notları belli oldu mu? Ders notları sisteme ne zaman kadar girilecek?İşte detaylar...

Yarıyıl tatiline sayılı günler kala Öğretmen ve öğrencilerin gündeminde yoğun bir şekilde e-Okul var.

Öğrenciler e-Okul ne zaman kapanacak sorularının cevabını aramaya başladı.

Öğretmenler tarafından e-Okul sistemine veriler işleniyor.

e-Okul sistemi karne gününe bir kaç gün kalana kadar kapatılmayacak bu sayede öğretmenler öğrencilerin almış oldukları notları rahatlıkla sisteme işleyebilecekler.

Survivor'da şok eleme! 1 Şubat 2023 Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu? Survivor'da şok eleme! 1 Şubat 2023 Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu?

2022-2023 eğitim öğretim yılında ara tatiller yapılacak. 23 ocak’da ilk ara tatilin başlayacak olması e okul giriş sisteminde yoğunluk oluşmasına sebep oldu.

E -OKUL ÖĞRENCİ VE VELİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Öğrenciler e okul sistemine öğrenci TC numarası ve okul numarası ile giriş yapabilmekteler. Karne notlarıysa yıl sonu notları kısmında görülmektedir.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI SINAV SONUÇLARI GÖRÜNTÜLEME

Not bilgilerinizi menüdeki "Not Bilgisi" bölümüne tıklayarak öğrenebilirsiniz. E Okul üzerinden sınav tarihler, haftalık ders programı, devamsızlık bilgisi görüntüleme de mümkün oluyor.

Okulun son haftası yoklama alınıp alınmayacağı konusu öğrenci ve veliler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Veliler çocuklarını son hafta okula gönderip göndermeme konusunda kararsızlık yaşarken Okullarda son hafta yoklama alınır mı, ders işlenir mi merak ediliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, özellikle devamsızlık problemi yaşayan öğrencilere okulun son gününe kadar devam etme uyarısı yapılmaktadır. Karne basım işlemleri nedeniyle okullarda devamsızlıklar son hafta yazılıyor mu merak ediliyor. Konu ile ilgili en sağlıklı bilgi okul yönetimleri tarafından alınacak bilgi ile sağlanabilmektedir.