Aynı fiyata hem Yunan Adalarında tatil hem de iPhone 15 sahibi olma imkanı! Sizin için hesapladık... Aynı fiyata hem Yunan Adalarında tatil hem de iPhone 15 sahibi olma imkanı! Sizin için hesapladık...

Ünlü iş insanı Engin Polat ve eşi Dilan Polat, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla başlatılan bir soruşturma kapsamında tutuklandı. Çiftin lüks otomobilleri de emniyet yetkilileri tarafından el konuldu ve şu anda Zeytinburnu'ndaki yediemin otoparkında görüntülendi.

Engin ve Dilan Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklanarak Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi. Polat çiftinin el konulan 9 aracı ise yediemin otoparkına çekildi.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri operasyon kapsamında Polat çiftinin ev ve işyerlerinde bulunan 14 araca el koymuştu.

El konulan araçlar çekicilerle İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi yerleşkesine getirilerek burada sergilenmişti. Emniyette sergilenen araçlar daha sonra otoparka çekildi. Polat ailesine ait 9 araç yediemin otoparkında görüntülendi.