Rize'nin Güneysu ilçesinde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Atacağımız adımlarla Türkiye'yi çok farklı bir noktaya taşıyacağız" dedi.

Erdoğan, yaptığı konuşmada, ana baba ocağı Rize'de uzun bir aradan sonra bulunmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Rize'nin yanı sıra Bayburt ve Gümüşhane gibi illerden başladıkları programlarına değinen Erdoğan, Türkiye genelinde yapılacaklar konusunda vatandaşlarını bilgilendirdi. Eğitimden sağlığa, adalete ve ulaşıma kadar birçok alanda iyileştirmeler yapacaklarını ve Türkiye'yi daha ileri bir seviyeye taşıyacaklarını belirtti.

WhatsApp'a yeni güncelleme geliyor: Fotoğraf ve video gönderiminde büyük yenilik WhatsApp'a yeni güncelleme geliyor: Fotoğraf ve video gönderiminde büyük yenilik

Erdoğan, yarın gerçekleştirilecek toplu açılışlar için Rize'de bulunduklarını ve aynı zamanda kentsel dönüşüm projelerini yerinde incelemek istediklerini vurguladı. Ayrıca, yerel seçimlere dikkat çeken Cumhurbaşkanı, Rize ve ilçelerindeki belediye seçimlerinde partilerine destek vermelerini istedi. Son milletvekili seçimlerinde yaşanan düşüşü hatırlatan Erdoğan, yerel seçimlerde daha güçlü bir sonuç elde etmek için gayret göstermeleri gerektiğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, kentsel dönüşüm ve Ayder'deki projeleri yerinde inceleyerek eksikliklerin nasıl giderileceği konusunda planlamalar yapacaklarını belirtti.