EYT'de emekli aylığı bağlanmayanlar dikkat: Bunu yapmazsanız asla bağlanmıyor... EYT'de emekli aylığı bağlanmayanlar dikkat: Bunu yapmazsanız asla bağlanmıyor...

Film dünyasında bu hafta farklı türlerde pek çok film vizyona girecek . İşte haftanın dikkat çeken filmlerinden bazıları...
 

  1. "Renfield": Nicolas Cage, Awkwafina ve Nicholas Hoult'un başrollerini paylaştığı bu korku ve komedi karışımı film, Dracula'nın yardımcısı Renfield'ın efendisinden bağımsız bir hayat arayışını konu alıyor. Chris McKay'in yönetmenliğini üstlendiği film, ilginç karakterler ve macera dolu bir hikaye vaat ediyor.

  2. "Hava Muhalefeti": Ali Sunal, Doğa Rutkay ve Ege Kökenli'nin başrollerinde oynadığı bu yerli komedi filmi, sevgilisi ile Bodrum'a gitmek üzere uçağa binen bir milletvekili adayının, eğlenceli bir hafta sonu tatilini anlatıyor. Murat Kepez'in yönettiği film, keyifli bir komedi deneyimi sunmayı hedefliyor.

  3. "Hadi Hayırlısı: Istakoz'un Haritası": Şiar Zaim'in yönetmenliğini üstlendiği bu komedi filmi, bir grup insanın mafyanın ele geçirmek istediği bir define haritasını bulma çabasını konu alıyor. Cengiz Küçükayvaz, Hakan Bilgin, Bülent Çolak gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı film, eğlenceli ve heyecan dolu bir macera sunuyor.

  4. "Adalet": Özgür Bakar'ın yönettiği bu film, sınır ötesi bir operasyonda arkadaşını şehit veren bir askerin, yaşadığı travma sonrası hayat mücadelesini konu alıyor. Çağan Atakan Arslan, Ufuk Özkan ve Eslem Akar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film, dramatik bir hikaye anlatıyor.

  5. "Ela ile Hilmi ve Ali": Ziya Demirel'in yönettiği bu film, bir öğretmen ve iki öğrencisinin hikayesini ele alıyor. Ece Yüksel, Serkan Keskin ve Denizhan Akbaba'nın başrollerini paylaştığı film, duygusal ve düşündürücü bir hikaye sunuyor.

  6. "Mannu Çanakkale'de": Şenol Kılıç'ın yönettiği bu animasyon film, Koala Mannu'nun Çanakkale'ye uzanan macerasını anlatıyor. Eğlenceli ve duygusal bir hikaye vaat eden film, çocuklar ve aileler için keyifli bir seçenek olabilir.

  7. "Super Mario Kardeşler": Aaron Horvath ve Michael Jelenic'in yönettiği bu animasyon film, ünlü video oyun serisi Super Mario'dan uyarlanmış bir hikayeyi konu alıyor. Mario'nun Prenses Peach ile