Genel müdürlüğe Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın milletvekilliğinden bu yana birlikte çalıştığı, makam şoförü Özgür Yıldız atandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı: Uzman Öğretmen Ve Başöğretmen Maaşları Ne Kadar Artacak? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı: Uzman Öğretmen Ve Başöğretmen Maaşları Ne Kadar Artacak?

Bolu Belediyesi'nde makam şoförü kadrosunda çalışan Özgür Yıldız, belediyenin şirketi olan Bol Tur Turizm Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi'ne genel müdür olarak atandı.
Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) haberine göre, Bolu Belediyesi tarafından son meclis toplantısında alınan kararla belediyeye bağlı Bol Tur Turizm Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu. 1 Eylül 2022 itibarıyla hizmet vermeye başlayacak olan şirket, Bolu Belediyesi'ne ait sosyal tesislerin yönetiminden sorumlu olacak.
Şirketin genel müdürlüğüne ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın milletvekilliğinden bu yana birlikte çalıştığı, belediyede de makam şoförü olarak çalışan Özgür Yıldız atandı.