Antalya'da Konyaaltı Sahili açıklarında bir erkek cesedi daha bulundu, bu olayla birlikte son bir ayda Antalya sahillerine vuran cesetlerin sayısı dokuz oldu. Cesetin bileğinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazılı bir dövme bulundu.

Konyaaltı ilçesinde sabah saatlerinde şantiye işi yapan işçiler, sahilden 2 metre uzaklıkta su içinde hareketsiz duran kişiyi fark etti ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. Olay yerine gelen ekipler, Sahil Güvenlik Komutanlığı dalgıcı tarafından su üzerindeki kişi kıyıya çıkarıldı. Ancak yapılan incelemede, kimliği belirlenemeyen 25-30 yaşlarındaki erkeğin hayatını kaybettiği tespit edildi. Üzerinde sadece 'Mustafa Kemal Atatürk' yazılı bir dövme bulunan ceset, Antalya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Flaş gelişme: Esrar kullamını kısmi olarak yasallaştı! Flaş gelişme: Esrar kullamını kısmi olarak yasallaştı!

Son bir ayda Konyaaltı Sahili'nde bulunan cesetlerle birlikte toplamda dokuz ceset sahile vurmuş oldu. Bu durum, 17 Ocak'tan bu yana Alanya, Manavgat, Serik, Aksu ve Konyaaltı Sahili'nde bulunan cesetlerle birlikte kaydedildi.

Önceki cesetlerden biri, Akdeniz Üniversitesi'nde okuyan 18 yaşındaki Merve Şevval Elmas'a aitti ve ailesine teslim edilmişti. antalya

konyaaltı

ceset