50 yaşındaki ünlü oyuncu Hande Ataizi'nin sokak tarzı sosyal medyada olay oldu.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti. 50 yaşındaki güzel oyuncunun iddialı sokak tarzı, büyük beğeni topladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan Ünlü Doktor İstismarı İddialarına Açıklama Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan Ünlü Doktor İstismarı İddialarına Açıklama

Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisi, Kanal D'de 2008-2010 arasında izlenme rekorları kırmıştı. 13 yıl önce final yapmasına rağman tekrar bölümleriyle de çok konuşulan fenomen yapım, sinema uyarlamasıyla son zamanlarda oldukça gündemde.

Geçtiğimiz günlerde fit ve güzel görüntüsüyle yıllara meydan okuyan 50 yaşındaki ünlü oyuncu Hande Ataizi, spor salonu dönüşü nişanlısı Dinç Aydoğdu ile Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı.

Salondan çıktıktan sonra tempolu yürüyerek evlerine dönerken objektiflere takılan ikiliden Ataizi, 'Bihter' filminde rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah'la gerginlik yaşadığı iddialarıyla da gündeme geldi.

Uzun yıllardır başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından söz ettiren Ataizi şimdi de sosyal medyadaki pozlarıyla dikkat çekti.

Sokakta objektiflere takılan Ataizi derin yırtmaçlı siyah elbisesiyle pozlar verdi ve Hande Ataizi'nin sokak tarzına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Ünlü oyuncuya; 'Harika görünüyorsun', 'Çok güzelsin' gibi yorumlar yapıldı.