BURAK SARSILMAZ // KAMUDANHABER

Geçtiğimiz yıllarda sıfır ve ikinci el araç almak isteyenleri kararsız bırakan, araç dolu mu olsun boş mu sorusu şimdilerde yerini tek bir seçeneğe bıraktı.

Merakla beklenen ‘Aile’ dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin konusu nedir? Kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor? Merakla beklenen ‘Aile’ dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin konusu nedir? Kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor?

Araç fiyatlarının anormal bir şekilde yükselmiş olması nedeniyle sıfır araçlarda daha düşük vergi dilimine girmek için artık vatandaşlar "boş" araba arıyorlar. Yani donanım konusunda en düşük özelliklere sahip araçlar tercih edilmeye başlanmış durumda.

Aracım full paket olsun dönemi geride kalmış gibi görünüyor. Öyle ki önceden ikinci el piyasasında "boş" diye tabir edildiği için ragbet görmeyen araç modelleri şimdilerde diğerlerine oranla ucuz kalması nedeniyle tercih sebebi olmuş durumda.

BOŞ ARAÇ FURYASI BAŞLADI!

İkinci el ve sıfır araçlarda da donanım seviyesi ve seçenekleriş arttıkça fiyatlar da aynı ordan artıyor. İnsanlar ise çözüm olarak boş araçlara yöneliyor.

Normal şartlarda ikinci eli 300 bin TL olan bir araba donanımdan feragat edildiği takdirde 200 bin TL'ye kadar alınabiliyor.