Ford Otomotiv'den flaş temettü açıklaması! Ford Otomotiv'den flaş temettü açıklaması!

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada 9 Haziran Cum günü Ankara ve çevresinde kuvvetli sağanak ve dolu yağışı beklendiği şeklinde vatandaşlar uyarıldı. Valilik açıklamasında:

"Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi'nden alınan son verilere göre; 9 Haziran 2023 Cuma günü ilimiz çevrelerinde beklenen gök gürültülü sağanak yağışların öğle saatlerinden sonra yerel kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ani kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" dedi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada yarın için Ankara'nın hava durumu tahmini şöyle:

"ANKARA 16°C, 25°C Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cuma) öğle saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor."

Ankara ve çevre illeri için yarın hava nasıl olacak?

1218buyuk (1)-4

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu; Bartın haricinde gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Yağışların yarın (Cuma) öğle saatlerinden sonra Ankara, Bolu, Çankırı ve Kırıkkale çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıkların 1 ila 3 derece azalması bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif ve orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.
UYARILAR
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: 9.06.2023 Cuma günü Ankara, Bolu, Çankırı, Kırıkkale çevrelerinde beklenen gök gürültülü sağanak yağışların öğle saatlerinden sonra yerel kuvvetli (21-50 kg/m2) olacağı tahmin ediliyor. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ani kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.