Akbank'tan üniversite öğrencilerine müjdeli haber geldi. Akbank'ta hesabı olmayan üniversite öğrencileri başvurmaları ve hesap açmaları karşılığında 400 TL ödeme alacaklar.

Akbank'ın öğrenci kampanyası, Akbank hesabı olmayan 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine yöneliktir. Öğrencilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için herhangi bir Akbank şubesinden veya internet üzerinden "Yeni Nesil" hesap açmaları gerekmektedir. Öğrencilerin, hesap açtıktan sonra Akbank web sitesi veya mobil uygulamasından kampanyaya başvurmaları gerekmektedir.

AKBANK RESMİ SİTESİ'NDEN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE;

Akbank Üniversite Öğrencilerine 400 TL Chip-Para Veriyor
 

Kampanya 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli,
İlk kez Axess Öğrenci kartı başvurusu yapanlar faydalanabiliyor (Akbank hesabınız olması engel değil),
Başvurusu onaylanan öğrencilerin 15.04.2023 tarihine kadar yapacakları her 250 TL ve üzeri harcamaya 100 TL, toplamda ise 400 TL chip-para veriliyor,
Yani 1000 TL harcayarak 400 TL chip-para elde edebilirsiniz,
Kampanyaya katılım 18-30 yaş arası sınırlıdır,
Aynı gün aynı işletmeden yapılan işlemler geçerli değildir,
Kazanılan chip-paralar işlemin ardından harcama yapılan karta yükleniyor,

Chip-paralarınızı ayrıca Juzdan uygulaması üzerinden kolayca harcamada kullanarak nakite dönüştürebilirsiniz,

Akbank kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Akbank Axess Karta Nasıl Başvuru Yapılır?

Akbank Axess karta Juzdan uygulaması indirilerek ya da Akbank Mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Aynı zamanda Akbank’ın davet et kazan kampanyası kapsamında yeni üye davet eden Akbanklılara 250 TL chip-para vermiş olduğu bir kampanya daha vardır.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'dan hibrit eğitim açıklaması YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'dan hibrit eğitim açıklaması


Daha fazla bilgi elde edebilmek için Akbank’ın resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da Akbank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.