Ataması Yapılan Öğretmen Felç Geçirdi! Mesleğini Geri Kazanmak İçin Mücadele Ediyor Ataması Yapılan Öğretmen Felç Geçirdi! Mesleğini Geri Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Altınok, seçilmesi halinde Ankara'daki emeklilere her ay 5 bin TL maddi yardım yapacaklarını açıkladı. Ayrıca, sosyal ve ekonomik durumlara göre farklı destek paketlerinin de hayata geçirileceği belirtildi.

Ankara İçin Büyük Projeler ve Hizmet Vaatleri

Altınok, Ankara'nın son 5 yılında kaybedilen zamanı telafi edeceklerini ve şehri "dünya başkenti" yapacak projeleri hayata geçireceklerini vurguladı. Metro ağlarının genişletilmesi, sosyal yardımların artırılması ve şehrin hizmet altyapısının güçlendirilmesi gibi vaatlerde bulundu. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Yeni Dönemi

Altınok, "31 Mart'ta bize vekalet verildiği takdirde, 15 Nisan'da vatandaşlarımızın hesaplarına bu destekler yatacak" diyerek, emeklilere ve dar gelirli vatandaşlara yönelik desteklerin hızlı bir şekilde hayata geçirileceğinin altını çizdi. Ayrıca, herkese hizmet etme sözü vererek, partisel ayrım gözetmeksizin Ankara'nın tüm vatandaşlarına hizmet sunacaklarını belirtti.