Gaziantep'te katliam gibi olay! Yabancı uyruklu şahıs 6 kişiyi öldürüp intihar etti Gaziantep'te katliam gibi olay! Yabancı uyruklu şahıs 6 kişiyi öldürüp intihar etti

Yenilenmiş araç satışı Türkiye'ye geliyor

Renault, bütçesi kısıtlı olan vatandaşlar için yenilenmiş ikinci el araç satışına başlıyor. Bu sistemde, Renault tarafından alınan ikinci el araçlar, fabrikada yetkili servis tarafından tamamen elden geçirilecek ve tüm sorunları giderilecek. Ardından bu araçlar, uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Hangi markalar yer alacak?

Renault'un yenilenmiş araç satışında birçok marka yer alacak. Satışa çıkarılacak araçlar arasında Renault, Dacia, Fiat, Opel, Nissan, Ford, Peugeot, Volkswagen, Citroen, Hyundai, BMW, Kia, Toyota, Skoda, Audi, Seat, Honda, Land Rover, Jeep, Suzuki, Alfa Romeo, Chevrolet, Daihatsu, Jaguar, Porsche ve Volvo bulunacak.

Fiyatlar 300 bin TL'den başlayacak

Yenilenen araçlar, 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Araçların model ve durumuna göre fiyatlar 1 milyon TL'nin üzerine çıkabilecek. Fabrikada yenilenecek araçlara onaylı yedek parçalar takılacak ve aracın tüm sorunları giderilecek. Bu sayede, ikinci el araç almak isteyenler, daha uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir araçlara sahip olabilecek.

Yenilenmiş araçların avantajları

Bu yeni düzenleme, özellikle bütçesi sınırlı olan vatandaşlar için büyük bir fırsat sunuyor. Yenilenmiş araçlar, hem daha uygun fiyatlarla satın alınabilecek hem de fabrika garantisiyle güvence altına alınacak. Böylece, araç almak isteyenler hem ekonomik hem de güvenilir bir seçeneğe sahip olacaklar.