Konya, Selçuklu ilçesi sakinlerini derin bir üzüntüye boğan trajik bir olaya sahne oldu. 19 yaşındaki genç bir kadın olan Fatmanur, bulunduğu alışveriş merkezinin 3. katından kendisini aşağı bırakarak hayatına son verdi. Olay, dün saat 18.00 sıralarında Bedir Mahallesi Ataseven Caddesi'nde meydana geldi.

Genç kadının korkunç intihar girişimi, çevrede bulunan vatandaşların cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, Fatmanur'un önce alışveriş merkezinin 3. katındaki korkuluklara çıktığı ve bir süre beklediği görülüyor. Ardından, çevredeki insanların "Yapma" diye bağırdığına rağmen, genç kadın kendisini boşluğa bıraktı.

19-yasindaki-fatmanur-avmnin-3uncu-Eh8I

Dünya Güreş Şampiyonası'nda tarih yazıldı! Buse Tosun Çavuşoğlu Dünya Şampiyonu Dünya Güreş Şampiyonası'nda tarih yazıldı! Buse Tosun Çavuşoğlu Dünya Şampiyonu

Olay yerine hemen ihbar edilen polis ve sağlık ekipleri, Fatmanur'un yaralandığını gördüler ve hızla müdahalede bulundular. Ancak genç kadının aldığı ağır yaralar nedeniyle kurtarılamadı. Hayatını kaybeden Fatmanur Atasayım, kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi.