Recep Tayyip Erdoğan ve Özgür Özel görüşmesinin ana konuları belli oldu Recep Tayyip Erdoğan ve Özgür Özel görüşmesinin ana konuları belli oldu

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başvurularının son günü olan yarın, adayların son şansı. ÖSYM tarafından belirlenen başvuru süresinin sona ermesiyle birlikte 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek sınav için adaylar son hazırlıklarını tamamlamak üzere. Başvurular, ÖSYM'nin resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle yapılıyor.

Başvuru süreci 1 Şubat'ta başlamıştı ve adaylara yaklaşık bir ay süre tanınmıştı. Ancak son başvuru tarihi yaklaşırken, henüz başvurusunu tamamlamayan adayların bugün ve yarın son şansı. ÖSYM, başvuruların 26 Şubat saat 23.59'a kadar kabul edileceğini duyurdu ve adayları bu konuda uyardı.

Sınava girecek adaylar her bir oturum için 295 lira ücret ödeyecekler. Temel Yeterlilik Testi 8 Haziran Cumartesi günü yapılacak, diğer oturumlar ise 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek.