Okulda ‘hızlı hamburger yeme’ yarışması: 1 öğrenci hayatını kaybetti Okulda ‘hızlı hamburger yeme’ yarışması: 1 öğrenci hayatını kaybetti

Yeniden Refah Partisi tarafından yapılan açıklamada, "bazı belediye başkan adaylarının parti tarafından çekileceği" yönündeki iddiaların tamamen asılsız olduğu ve kesin bir dille reddedildiği belirtildi. Genel Başkan Fatih Erbakan imzasıyla kamuoyuna duyurulan açıklamada, son günlerde ortaya atılan söylentilerin partinin motivasyonunu düşürme ve seçmenlerin kafasını karıştırma amaçlı olduğu ifade edildi. Bununla birlikte, partinin bu tür manipülasyon girişimlerine asla boyun eğmeyeceği ve sağlam bir duruşla seçimlere hazırlandığı vurgulandı.

Ayrıca açıklamada, Yeniden Refah Partisi'nin seçimlerde tek başına tarihi bir başarı elde edeceği ve Allah'ın izniyle vatandaşları Milli Görüş belediyeciliği ve ahlaklı belediyecilikle buluşturacağı belirtildi. Partinin sahada her yere ulaşarak vatandaşların sorunlarına dokunduğu ve çözüm için elini taşın altına koyduğu vurgulandı. Türkiye'nin en hızlı büyüyen partisi olmalarının yanı sıra, Yeniden Refah Partisi'nin tarihi bir seçim başarısına ulaşmasının engellenemeyeceği ve halkın desteğiyle güçlerini artırarak ülkeye hizmet etmeye devam edecekleri ifade edildi.