Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Emlak Konut'un yeni konut kampanyası hakkında detayları paylaştı. Erdem, bu kampanya kapsamında vatandaşlara yüzde 1.29 faizle 4 farklı ödeme seçeneği sunulacağını açıkladı.

Rodos'ta Kapıda Vize Çöktü, Türk Turistler Mağdur Oldu Rodos'ta Kapıda Vize Çöktü, Türk Turistler Mağdur Oldu

Kampanyanın ilk koşulunda peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlandığını belirten Erdem, ikinci koşulda yüzde 25 peşinatla vade farksız ara ödemeli satış seçeneği sunulduğunu ifade etti. Üçüncü koşulda ise yarısı peşin, kalan yarısı için 1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sağlandığını aktardı. Dördüncü ve son koşulda ise yüzde 25 peşinatla 1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri sunulduğunu belirtti.

Erdem, Emlak Konut'un Türkiye'nin istikrarlı ekonomisi ve planlı kentleşme alanında öncü bir rol oynadığını vurgulayarak, kampanyanın vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunduğunu ifade etti. Bu kampanya kapsamında İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Denizli gibi önemli şehirlerde yer alan 16 projenin içinde bulunduğunu da sözlerine ekledi. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların web sitesinden, çağrı merkezinden veya satış ofislerinden detaylı bilgi alabileceklerini belirtti.