Nisan ayında düzenlenen kongre ile Meral Akşener'in yerine gelen Müsavat Dervişoğlu sonrası İYİ Parti'de kriz devam ediyor. Partinin kurucu isimleri arasında bulunan Koray Aydın, geçen hafta yaptığı paylaşım ile partiden istifa ettiğini açıklamıştı. Aydın'ın istifasını, kendisine çok yakın olarak söylenilen eski İYİ Parti Ankara İl Başkanı ve eski Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Yetkin Öztürk'ün istifası da gelirken, yaprak dökümü devam ediyor.

ÇANKAYA İLÇE BAŞKANI GÖRVİ BIRAKTI

İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı avukat Doğukan Kozan, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda İYİ Parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Meteoroloji’den 6 Kente Kuvvetli Yağış Uyarısı: Su Baskını ve Ulaşımda Aksamalar Yaşanabilir Meteoroloji’den 6 Kente Kuvvetli Yağış Uyarısı: Su Baskını ve Ulaşımda Aksamalar Yaşanabilir

Kozan, vedasını şu açıklamalarla duyurdu:

"Cesurlar hareketinin adsız kahramanlarına, teşkilatıma, İl Başkanımıza, yürekli tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanlığı görevimden ve İYİ Parti üyeliğimden istifa ediyorum." şeklinde ifade etti.