Türkiye'nin Demografik Tablosu Değişiyor! Nüfus Artışında Belirgin Düşüş Var Türkiye'nin Demografik Tablosu Değişiyor! Nüfus Artışında Belirgin Düşüş Var

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Uygulama, Android'in Quick Share özelliğine benzer bir dosya paylaşım altyapısını test ediyor. Yeni özellik, Bluetooth tabanlı bir sistem kullanarak daha hızlı ve güvenli dosya aktarımı imkanı sunacak. Google ve Samsung'un kısa süre önce Android için geliştirdiği ve Quick Share olarak yeniden adlandırdığı sistem, bu yeniliğin temelini oluşturacak. 

Whatsapp Aa 1490025

 WhatsApp'ta Dosya Paylaşımı

WABetaInfo'nun WhatsApp'ın son Android beta sürümünde keşfettiği bu yenilik, kullanıcıların 2 GB'a kadar dosya paylaşmasına izin verecek. Geleneksel sohbet yoluyla dosya gönderme ya da bulut depolama alanı kullanmaya kıyasla, bu yeni yöntem çok daha hızlı ve kullanışlı bir alternatif oluşturacak. 

Dosya Paylaşımı

Kullanıcıların paylaşımı başlatmak için telefonlarını sallamaları gerekecek. Dosya aktarımı sırasında telefon numaraları gizli kalacak ve kişi listenizde olmayan kullanıcılar tarafından görülemeyecek.