NE OLMUŞTU?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yılbaşı gecesi yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına birçok ünlü isim katıldı. Bu isimlerden ikisi de Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti oldu. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti Bal Böceği şarkısını söyledi. 

Şarkı performanslarından sonra jüri üyeleri ve seyirci ile sohbet eden çiftten Kadir Doğulu, evliliklerinde yaşadıkları bir olayı anlattı.

İŞTE DOĞULU'NUN ANLATTIĞI OLAY!  

“Biz bir gün tartıştık, sanıyorlar ki biz hiç tartışmıyoruz. Biz o kadar büyük tartıştık ki ben vurdum kapıyı çıktım. İşlerimi hallettim. Geldim eve, koltukta uyuyakalmış. Hayatta bırakmam onu koltukta. Kucaklarım götürürüm beraber yatacağımız yere. O gün yapmadım. Çünkü kızgındım. Yapmadım gittim yatak odasına yattım. Sabah oldu. O da kızgındı. Dedim ki ara mı versek. O da tamam verelim dedi. Birkaç saat geçti Tam dışarı çıkacağım boynumdan öptü. Konuştuk, dün gece eve geldiğini fark ettim dedi. Çok bekledim beni almanı. Ben de dedim çok bekledim aç mısın diye kalkıp bana sormanı. Bizim miladımız oldu. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor”

SOSYAL MEDYA YIKILDI!

Kadir Doğulu bu olayı anlattıktan sonra sosyal medya adeta yıkıldı. Birçok kullanıcı olayın yazar ve aile danışmanı Adem Güneş'in Twitter'da paylaştığı bir hikayeye benzediğini iddia ederek Doğulu ile dalga geçti.

Kadir Doğulu'nun anlattığı olayın Adem Güneş'in bu tweetlerinden alıntı olduğu ve kendi yaşadığı bir olaymış gibi anlatıldığı iddia edildi:

ESKİ ROL ARKADAŞI DALGA GEÇTİ!

Kadir Doğulu'nun bir dönem oynadığı dizi Pis Yedili'de rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu ise Doğulu'nun anlattığı bu olaya imada bulunarak kendisiyle dalga geçti. Uraz Kaygılaroğlu Twitter'da yazdıklarıyla Doğulu'ya göndermede bulundu.