Sipariş Öncelikleri ve Süreci

2023 yılında çekilişe katılıp yedek listede yer alan ve sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara öncelik tanınan Togg, artık tüm kullanıcılara sipariş imkanı sunacak. Kullanıcılar, Togg'un mobil uygulaması Trumore üzerinden siparişlerini verebilecekler. Uygulama, App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden erişilebilir durumda.

Teslimatlar, Üretim Planlaması

2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplanacak olan Togg, teslimatları sipariş sırası ve konfigürasyon özelliklerine göre yapacak. Bu yıl çekiliş yapılmayacak ve üretim planlaması siparişlere göre şekillenecek.

Togg Iha 1863159

2024 Üretim Yılı T10X Donanım Versiyonları

Togg, 2024 üretim yılı T10X modellerinde sunulacak donanım versiyonları ve özelliklerini de paylaştı. Standart 18 inç jantlarla gelen V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş ve diğer teknoloji ve konfor paketi özelliklerine sahip olacak. Ayrıca, V1 modeli uzun menzil seçeneğiyle de alınabilecek.

V2 donanım tipinde ise V1 özelliklerine ek olarak, elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası gibi "kış paketi" özellikleri ve çocuk tespit sistemi standart olarak sunulacak.

Sipariş Süreci

Kripto Para Düzenlemesi Sektöre Güven ve İstikrar Getirecek Kripto Para Düzenlemesi Sektöre Güven ve İstikrar Getirecek

Kullanıcılar, T10X siparişi vermek için Trumore uygulamasını indirip, kimlik oluşturarak işlem yapabilecekler.