Türk Hava Yolları'nın kampanyası, sadece iki gün boyunca geçerli olacak. Erken davranmak ve bu fırsattan yararlanmak isteyen yolcuların acele etmeleri gerekiyor. Kampanya, belirlenen bilet adetiyle sınırlı olduğundan, biletlerin kısa sürede tükenmesi bekleniyor..

THY Uçak Biletleri

Kampanya dahilinde, EcoFly ücret sınıfında yurt içi tüm uçuşlar için biletler 799 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. İzmir, Kayseri, Bodrum, Dalaman, Ankara, Antalya ve Nevşehir gibi popüler destinasyonlar için ExtraFly paketi 1.179 TL, PrimeFly paketi ise 1.249 TL olarak belirlendi. 

Kampanya Tarihleri

Öğretmen atamaları ne zaman? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den açıklama Öğretmen atamaları ne zaman? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den açıklama

THY'nin sunduğu bu cazip bilet fiyatları, sadece 4-5 Nisan tarihlerinde satın alınan biletler için geçerli olacak. Biletler, 1 Ekim 2024 ile 30 Kasım 2024 tarihleri arasında yapılacak uçuşlarda kullanılabilecek. Belirtilen tarihler dışındaki uçuşlar için kampanya geçerli olmayacak.

Bilet Alma Yöntemleri

Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, Türk Hava Yolları'nın resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla biletlerini satın alabilirler. Ayrıca, çeşitli online bilet satış platformları ve acenteler aracılığıyla da bu özel fiyatlarla uçuş rezervasyonu yapılabiliyor.