ürk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve heyetinin Roma seyahatine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı paylaşımda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyetin Roma seyahatiyle ilgili detayları kamuoyuyla paylaştı. Üstün, İmamoğlu ve heyetinin Roma uçuşunun tarifeli bir seferle gerçekleşmediğini, bunun yerine özel olarak kiralanan bir uçakla gerçekleştirildiğini belirtti.

Yahya Üstün'ün açıklaması şöyle:

"İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve heyetinin Roma uçuşları için tarifeli bir seferimizin tahsis edildiği yönündeki ifadelere açıklık kazandırmak isteriz. Sayın Başkan ve heyetinin Roma seyahati, tarifeli bir uçuşumuzla gerçekleşmemiş olup, Türk Hava Yolları'na gelen talep üzerine Boeing-737 uçağımız kiralama yöntemiyle tahsis edilmiştir. Tarifeli bir uçuşumuzun özel bir heyete tahsis edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Depozito iade sistemi geliyor: Şişe başına 25 kuruş teşvik Depozito iade sistemi geliyor: Şişe başına 25 kuruş teşvik