Survivor 2023 yarışması, 1 Şubat 2023 tarihinde üçüncü elenen yarışmacının belirlendiği heyecan dolu bir bölümle devam etti. Yarışmacılar Aziz, Senem, Tunga ve Gizem eleme potasında yer alırken, sms oylarına göre en az oyu alan yarışmacı adaya veda etti.

Sigara içenler üzülecek! Sigara fiyatlarına 5 TL ile 10 TL arasında zam geliyor… Sigara içenler üzülecek! Sigara fiyatlarına 5 TL ile 10 TL arasında zam geliyor…

640xauto-34

İşte 1 Şubat 2023 Survivor'da eleme sonucu

Gizem Avcı, sms oylarında diğer üç yarışmacıdan daha az oyu alarak, Survivor 2023'ün üçüncü elenen ismi oldu. Gizem Avcı adaya veda etti ve Survivor yarışmasındaki mücadelesine son verdi.

16514704-728xauto

Aynı bölümde, Survivor 2023'ün ilk iletişim ödülü oyunu da yapıldı. Arkadaşlardan gelen fotoğraflı mesajlar ile birlikte verilen alışveriş puanı ödülünü, ünlüler takımı kazandı. Kadınlar mücadelesinde ünlüler, erkekler yarışında ise Halil'in sayısı ile ünlüler takımı zafer kazandı.

Sonuç Olarak; Survivor 2023 yarışması, her hafta eleme gecesi heyecanı ve ilginç iletişim oyunlarıyla devam ediyor. İzleyiciler, en yeni bölümleri ile birlikte, kimin adaya veda edeceğini ve kimin iletişim ödülünü kazanacağını merakla bekliyor.