Elmaz'ın Durumu

Sivasspor'un hücum organizasyonu sırasında Elmaz, Pendiksporlu bir rakip oyuncu ile girdiği ikili mücadelede yerde kaldı. Sahada yapılan ilk müdahalenin ardından acı içinde yerden kalkamayan Elmaz için ambulans çağrıldı. Genç oyuncunun hastaneye sevk edilmesi, maçın seyrini de etkiledi. Hastaneye kaldırılan Elmaz'ın bilincinin açık olduğu ve detaylı tetkikler için MR çekimi yapıldığı belirtildi.

Takım Cephesinden İlk Bilgiler

Sivasspor cephesinden yapılan ilk açıklamalara göre, Elmaz'ın sağlık durumu hakkında detaylı bilgi verilmedi ancak ilk müdahalelerin ardından oyuncunun durumunun takip edildiği ifade edildi. Elmaz'ın sahadan çıkarılmasının ardından, yerine oyuna dahil olan Charis Charisis, takımın geri kalan dakikalarındaki performansıyla dikkat çekti.

Takım ve Taraftarlar Endişeli

Yine Denizbank skandalı! Müşterilerin hesaplarından 205 milyon lira çalındı: 4'ü banka personeli, 8 şüpheli tutuklandı! Yine Denizbank skandalı! Müşterilerin hesaplarından 205 milyon lira çalındı: 4'ü banka personeli, 8 şüpheli tutuklandı!

Sivasspor taraftarları, sosyal medya üzerinden Elmaz'a geçmiş olsun dileklerini ileterek, genç oyuncunun en kısa sürede sahalara dönmesini temenni etti.