İYİ Parti İstanbul İl Başkanı belli oldu İYİ Parti İstanbul İl Başkanı belli oldu

Samsung'dan eğitim camiasına büyük jest: %18 indirimli telefonlar ve %20 indirimli tabletler

Bilgi teknolojileri devi Samsung, öğrenci ve öğretmenlere özel bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Firma, Eylül ayı boyunca sürecek olan bir kampanya ile tüm telefonlarda %18 indirim, tabletlerde ise %20 indirim sunuyor. Artık okulda not alırken ya da online derslerde daha fazla performans ve verimlilik sağlayabileceksiniz. Samsung'un bu kampanyası ile her yaştan öğrenci ve öğretmenler, son teknoloji ürünleri daha uygun fiyatlara alabilecek.

Sadece indirim değil, hediye paketi de var: Galaxy S21 FE sahiplerine Buds2 kulaklık ücretsiz!

Samsung, sadece fiyat indirimi ile yetinmiyor; hediye paketleriyle de öğrencilere tatlı bir sürpriz hazırlıyor. Eğer Galaxy S21 FE modelini tercih ederseniz, size özel bir paketle birlikte Buds2 kablosuz kulaklığı ve şarj adaptörü de hediye edilecek. Artık uzun ders maratonları veya çevrimiçi toplantılar için gerekli tüm ekipmanınız tamam!

E-devlet üzerinden kolay doğrulama: İşte indirime nasıl ulaşabileceğiniz

İndirimden faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle Samsung'un öğrenci belgesi doğrulama sayfasına gidin. Ardından, e-devlet üzerinden alacağınız öğrenci ya da öğretmen belge numarası ile doğrulamanızı yapın. Evet, işte bu kadar!