Sahte MİT görevlisini jandarma yakaladı Sahte MİT görevlisini jandarma yakaladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifasını sunduğu iddialarının yankıları devam ediyor. Cuma namazı çıkışı bu konudaki sorulara muhatap olan Bakan Koca, "Hayırlı olur inşallah" demekle yetindi. Bu açıklama, istifa iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

İstifa İddiaları Ankara'nın Siyasi Koridorlarında

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a istifasını sunduğu yönündeki dedikodular, Ankara'nın siyasi koridorlarında konuşulmaya başlandı. Sabah saatlerinde patlak veren bu konu hakkında gazeteci İsmail Saymaz'a bir değerlendirmede bulunan Bakan Koca, "Hayatın her hali olabilir, biliyorsunuz. Önemli olan, millete ve devlete hizmet etmek. Her pozisyonda" diyerek iddiaları reddetmedi.

Cuma Namazı Çıkışı Yine Reddetmedi

Bugün de yine Cuma namazı çıkışı konuyla ilgili soruların muhatabı olan Bakan Koca, "Hayırlı olur inşallah" demekle yetindi. Bakan Koca'nın iki açıklamasında da iddiaları yalanlamaması dikkat çekti.

Programlarını İptal Etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bugünkü programlarını iptal ettiği ve bakanlık koridorlarında derin bir sessizliğin yaşandığı öğrenildi.