Bankalar ve kurumlar arasında kıran kırana geçen promosyon ihaleleri sonucunda çalışanların bir nebze de olsa yüzünü güldürecek miktarlarlar altına imzalar atılıyor.

Gerçekleştirilen promosyon görüşmelerinde kurumların önceliği çalışanların haklarını korumak olduğu özellikle belirtiliyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Vakıfbank arasında 3 yıllık anlaşma kapsamında 24.500 TL'nin altına imzalar atıldı. 

Promosyon anlaşması haberini  İş Sendikası Mersin 1 no.lu Şube Başkanı Nail Kaya duyurdu. Kaya'nın konuyla ilgili sözleri ise şu şekilde:

iPhone 15 ile ilgili yeni ayrıntı ortaya çıktı! Bu özelliğiyle tarihe geçecek! iPhone 15 ile ilgili yeni ayrıntı ortaya çıktı! Bu özelliğiyle tarihe geçecek!

 “Örgütlü ve Yetkili bulunduğumuz Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Meski Kadrolu İşçi arkadaşlarımızın  (3 Yıllık) promosyon ücreti 22.500 olarak Vakıfbank Yetkilileri ile bugün itibariyle anlaşma sağlanmıştır.

Promosyon ücretleri şubat ayı maaşını takip eden en geç, 3 İş Günü içerisinde (18 ŞUBAT) tarihinde işçi arkadaşlarımızın hesaplarına yatırılacaktır.
İşçi arkadaşlarımıza Promosyon Ücretleri Hayırlı, Uğurlu Olsun”