Lisede taciz iddiası! Kız öğrencinin anlattıkları şoke etti: Merdivenlerden çıkarken kalçamı... Lisede taciz iddiası! Kız öğrencinin anlattıkları şoke etti: Merdivenlerden çıkarken kalçamı...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayram namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bizim iade-i ziyaretimizi demek ki hazmedemediler" şeklindeki açıklamasına yanıt verdi. Bu sözlerin kendilerine yönelik olmadığını düşündüğünü belirten Özel, Cumhur İttifakı'nın iç iletişimindeki sorunlara dikkat çekti.

Özgür Özel, bayramı memleketi Manisa'da karşıladı ve siyasi partiler arasındaki ilişkilerin normalleşmesi gerektiğini vurguladı. Özel, 31 Mart seçimlerinde birinci parti olmalarının ardından tüm siyasi parti liderleriyle bayramlaştıklarını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de görüştüklerini ifade etti. Bu sürecin normalleşme ve yumuşama olarak değerlendirildiğini belirten Özel, Bahçeli'nin partisindeki bazı odakların bu durumdan rahatsız olduğunu söyledi.

Özel, Erdoğan'ın "hazmedemedi" şeklindeki açıklamasını üzerlerine almadıklarını belirtti. Bu süreci başlatanın kendileri olduğunu ve Erdoğan'ın sözlerinin ittifak ortağına yönelik olabileceğini düşündüğünü söyledi. Özel, Cumhur İttifakı'nın ortaklarının doğrudan iletişim kurmalarını önerdi.

Özel, Cumhur İttifakı'nın birlikteliğinin işsizlik ve yoksulluk getirdiğini vurguladı. Bu birlikteliğin maliyetin altında buğday, çay ve diğer tarım ürünleri fiyatları açıklaması endişesi yarattığını belirtti. Özel, bu sorunları çözmek için çalıştıklarını ifade etti.

Son olarak, tüm siyasi partilere ve mensuplarına hayırlı bayramlar dileyen Özel, bayramların küslerin barıştığı, kavgaların sona erdiği günler olduğunu vurguladı. Bayramın ruhuna uygun bir şekilde geçirilmesini ümit ettiğini belirtti ve bayramdan sonra da güzel işler yapılması temennisinde bulundu.