Konut piyasasında canlanma sinyalleri: Sıfır konutlarda dikkat çeken artış Konut piyasasında canlanma sinyalleri: Sıfır konutlarda dikkat çeken artış

Mersin'de geçtiğimiz yıl sonunda bir otobüste okul müdürü ve oğlu tarafından darbedilmesiyle gündeme gelen olayın mağduru olan engelli yaşlı adam Ramazan Polat, bugün hayatını kaybetti. 15 Aralık 2023'te Mersin Şehir Hastanesine giden otobüste yaşanan olayda, Ramazan Polat ve eşi Hamdiye Polat, lisenin müdürü olduğu öğrenilen İsmet T. ile oğlu A.O.T. tarafından darbedilmişti.

Yaklaşık iki haftadır Mersin Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakımda olan Ramazan Polat, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Otopsi işlemlerinin ardından kesin ölüm nedeni belirlenecek olan Polat'ın cenazesinin daha sonra defin edileceği bildirildi.

Olayın ardından müdür İsmet T. tutuklanmış, daha sonra oğlu A.O.T. da gözaltına alınarak tutuklanmıştı. Okul müdürü İsmet T. davada 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılırken, tutuklulukta geçirdiği süre dikkate alınarak tahliyesine karar verilmişti. A.O.T. için ise dava devam etmektedir.