Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar... Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar...

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı bir canlı yayında seçim öncesinde elindeki son anket sonuçlarını paylaştı. Kurum, açıklamalarında partisinin seçim sürecindeki performansına vurgu yaparak, rakiplerine göre öne geçtiklerini ifade etti.

Kurum, ilk başladıkları dönemde rakiplerinin 1.5 puan önlerinde olduğunu belirtti ancak son ankete göre durumun tamamen değiştiğini ve öne geçtiklerini açıkladı. "Dün bir araştırma daha aldık, biz öne geçmiş durumdayız. Anketler bunu söylüyor. İttifaklar henüz netleşmedi. Biz çok güzel gidiyoruz. Rehavete kapılmayacağız. 31 Mart akşamına kadar çalışacağız. Ben açık sözlü olmaya çalışırım. Kendim neysem o olmaya çalışıyorum. Biz teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla uyum içinde çalışıyoruz" diyerek seçim öncesi stratejilerini ve motivasyonlarını paylaştı.