Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan şok edici gelişmeler, izleyicileri dehşete düşürdü. Kahramanmaraş'ta yaşayan 33 yaşındaki Güllü Çolak'ın kaybolmasıyla başlayan olaylar, programda gün yüzüne çıkan korkunç itiraflarla damgasını vurdu.

Güllü Çolak'ın 2 ay önce kaybolmasının ardından, yasak aşk yaşadığı Mehmet isimli şahıs, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Güllü'nün bulunması için yardım talep etti. Güllü ise yayına bağlanarak Mehmet'ten şiddet gördüğü için ailesine sığındığını ifade etti. Ayrıca, Mehmet'in başka iki evli kadını daha kandırıp altınlarını aldığını ve bu kadınların yuvalarını yıktığını iddia etti.

Ancak programın bugünkü canlı yayınında Güllü Çolak'ın yeğeni Ahmet'in ortaya attığı iddialar, stüdyodakileri ve izleyicileri şoke etti. Ahmet, halası Güllü ve babaannesi Cennet'in yıllar önce bir adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiklerini anlattı. Ahmet, "7-8 yıl önce oldu bu olay. Adam çok zengindi ve paralarını yediler. Adam, belalı biriydi ve bu durumu fark edince tehdit etmeye başladı. Halam ve babaannem, adamı eve çağırarak öldürdüler ve kıyma makinesinde çektiklerini söylediler. Lavaboya kanını akıttıklarını ve kimsenin kendilerini bulamadığını anlatıyorlardı" dedi.

Müge Anlı, bu korkunç itirafların ardından bu kişinin kim olduğunu araştırmaya başlayacaklarını ve işin peşini bırakmayacaklarını belirtti.

Depozito İade Sistemi Başlıyor! İadesi Yapılacak Her Şişe İçin Ödenecek Rakam Belli Oldu Depozito İade Sistemi Başlıyor! İadesi Yapılacak Her Şişe İçin Ödenecek Rakam Belli Oldu

İddialar üzerine başlatılan bu yeni araştırma, programda ve kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.