Brent petrol fiyatları ve dövizdeki hareketlilik ile beraber vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını yakından incelemeye aldı. En son Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun ( EPDK) açıklaması ve uluslararası fiyatlardan dolayı iki indirimin uygulandığı motorine bir indirim daha yapıldı. Gece yarısı itibaren geçerli olan fiyatlar 1 lira 35 kuruş daha aşağıya indi.

1 lira 35 kuruşluk gelen indirim ile beraber İstanbul'da motorinin litresi 40 lira 7 kuruş, Ankara'da ise 41 lira 46 kuruş olduğu belirlendi.

Eşinden boşanan öğretmen, kendini 14. kattan boşluğa bıraktı Eşinden boşanan öğretmen, kendini 14. kattan boşluğa bıraktı


GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM YAPILMIŞTI

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, akaryakıt fiyatlarına yönelik 20 Şubat'taki duyurusunda"Rafinerilerin gerekli adımı hızla atmasını ve marj oranını gönderdiğimiz yazı doğrultusunda güncellemesini bekliyoruz. Yapılacak güncelleme neticesinde benzin ve motorinde 1 ila 1,5 TL düzeyinde bir indirim olacaktır." ifadelerine yer vermişti. Yılmaz'ın duyurusundan 2 gün sonra benzine 76 kuruş, motorine ise 2 lira 10 kuruş indirim yapılmıştı.