Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın Kuzeyi'nde gerçekleştirdiği terör operasyonlarına karşılık PKK'nın saldırısı sonucu şehit olan 9 askerin intikamını almak için önemli bir operasyona imza attı. Terör örgütü PKK'nın sözde sorumlularından Liman Suwyeş'in yerini tespit eden MİT, Suriye'nin Kamışlı bölgesine düzenlediği operasyonla Suwyeş'i etkisiz hale getirdi.

Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar... Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın Kuzeyi'ndeki terör operasyonları bölgesine yapılan saldırı sonrasında gerçekleşen hain saldırıda şehit olan askerlere misliyle karşılık veren MİT, terör örgütünün önemli isimlerinden birini daha etkisiz hale getirmiş oldu. MİT, yaptığı açıklamada, PKK/YPG'nin sözde sorumlularından Liman Suwyeş'in Suriye'nin Kamışlı bölgesinde nokta operasyonla etkisiz hale getirildiğini belirtti.