Ordu'nun Ulubey ilçesinde Milli Eğitim Müdürü değişikliği yaşandı. Ulubeyli Müdür görevinden alınarak Ortaokula Müdür olarak atanırken, görevine Gülyalı Turnasuyu Ortaokulu Müdürü Nurettin Odabaş getirildi.

Sağlık Bakanlığı'ndan Bebeklere Hacamat Soruşturması! Uzmanlardan Uyarı Geldi Sağlık Bakanlığı'ndan Bebeklere Hacamat Soruşturması! Uzmanlardan Uyarı Geldi

Ulubey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Zühtü Yanık, görevinden alınarak Perşembe İlçesi'ndeki bir ortaokula müdür olarak atandı.

Nurettin Odabaş kimdir?

1973 yılında Ordu ili Perşembe ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu Perşembe ilçesi Saray Mahallesi Pirahmet mevkiindeki ilkokulda bitirdi. Ortaokulu ve liseyi Ordu İmam Hatip Lisesinde bitirerek 1990 yılında mezun oldu. 1995 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Yurdumuzun çeşitli bölgelerinde öğretmenlik, müdür yetkili öğretmenlik ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kuruculuk; vakıf, dernek ve kulüplerde başkanlık görevlerinde bulundu. Konferans, seminerler organize ederek, gençlik çalıştayları tertip etti. Hobi alanları içinde izcilik ve okçulukla ilgilenmektedir.