MHP Lideri Devlet Bahçeli, İzmir'deki taksici cinayetinin ardından sert açıklamalarda bulundu. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Manisa'da gerçekleştirdiği açık hava toplantısında konuşan Bahçeli, masum bir taksi şoförünün hayatına son veren cinayeti kınayarak, "Taksiciyi katleden cani vatandaşlıktan çıkarılmalı" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa'da gerçekleştirdiği açık hava toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Bankaların faizsiz kredi kampanyalarından yararlananlar dikkat! Uzman isimden uyarı geldi Bankaların faizsiz kredi kampanyalarından yararlananlar dikkat! Uzman isimden uyarı geldi

İzmir Gaziemir'de bir taksi şoförünün cinayete kurban gitmesine sert tepki gösteren Bahçeli, hain olarak nitelendirdiği saldırganın vatandaşlıktan çıkarılmasını talep etti.

"Taksi şoförümüzü katleden alçağın cezasını çekmekle birlikte vatandaşlıktan çıkartılması, hayat boyunca rezil rüsva şekilde yaşaması adalet ve hakkaniyet mecburiyetidir" şeklinde konuştu.

Bahçeli, terör olaylarına ve suçlulara hoşgörü olamayacağını vurgulayarak, masumların hayatına kast edenlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.

Ayrıca, Manisa'daki yerel seçimlere de değinen Bahçeli, Cumhur İttifakı'na destek çağrısında bulunarak, Manisa'nın hizmetle kucaklanmasını ve birlik içinde olmasını istedi.

MHP lideri, ülkenin içinde bulunduğu zorluklara ve yaşanan siyasi olaylara da değinerek, milli birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Konuşmasının sonunda Bahçeli, vatandaşlara karanfil dağıtarak birlik ve beraberlik mesajını pekiştirdi.