Sosyal medya, Memleket Partisi lideri İnce'nin seçim kampanyası otobüsünde yaptığı dans gösterisiyle bir süredir çalkalanıyor. Sosyal medya kullanıcıları, Muharrem İnce'nin dans hareketlerini taklit ederek kaydettikleri videoları peş peşe paylaşmaya devam ederken, geçtiğimiz gün Memleket Partisi Fatih İlçe Başkanlığı'nın yayınlayıp tepkiler üzerine sildiği videonun ardından parti genel merkezinden yasaklama haberi geldi.

Memlet Partisi tarafından İl ve ilçe başkanlıklarına gönderilen genelgede parti üyelerinin sosyal medyada 'İnce dansı' yapması yasaklandığı belirtildi.

Neler olmuştu?

Geçtiğimiz gün sosyal medyada akım haline gelen 'İnce dansı' Memleket Partisi Fatih İlçe Başkanlığı parti üyeleri tarafından taklit edilerek video olarak paylaşıldı.

Paylaşılan videonun ardından sosyal medya kullanıcıları, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremleri anımsatarak Fatih ilçe Başkanı Cemal Arslan'ın paylaştığı videoya tepki gösterdi. Arslan, gelen tepkiler üzerine videoyu kaldırdı. 

Oruç tutarken bu hataları yapmayın! Kalp hastalıkları ve tansiyon riskini artıyor... Oruç tutarken bu hataları yapmayın! Kalp hastalıkları ve tansiyon riskini artıyor...