Tatilde dersler EBA Akademik Destek'ten işlenecek. İndirmek için Tıklayınız

Öğrenciler Tatilde EBA Akademik Destek İle Derslerine Girecekler. Hem Öğretmen hem de tüm öğrencilerin faydalanabileceği EBA Akademik destek mobil uygulaması, Android ve Apple storedan ücretsiz indirilip Mebbis ve e-okul bilgileriyle giriş yapılabilmektedir.

MEB 12.03.2020, 22:03 12.03.2020, 22:12
Tatilde dersler EBA Akademik Destek'ten işlenecek. İndirmek için Tıklayınız

Bakanlığımızın Hem Öğretmen hem de tüm öğrencilerin faydalanabileceği EBA Akademik destek mobil uygulaması Android ve Apple storedan ücretsiz indirip Mebbis ve e okul bilgileriyle giriş yapılabilmektedir.
Ücretsiz 3 GB internet hakkı bulunmaktadır. Uygulama Yapay zeka temelli oluşturulmuş olup, Üniversiteye hazırlık ve derslere hazırlık anlamında , konu anlatımından, testlere, deneme sınavlarından , etüt, grup çalışması ...vb şeklinde bir çok etkinliğe fırsat vermektedir.

Öğrenciler koronavirüs nedeneiyle okulların tatil edilmesi nedeniyle EBA Akademik Destek Programından derslerini takip edecekler. Deneme sınavları da dahil olmak üzere her konunun konu anlatımı, örnek soru çözümü ve testlerine ulaşabilecekler. 

Öğretmenler, öğrencilere ödev verebilecek, yaptığı sınavları analiz edebilecek. 

EBA AKADEMİK DESTEK UYGULAMASINI TABLETİNİZE VE TELEFONUNUZA İNDİREBİLİRSİNİZ

TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (3)
Demek ki dokuz onlar da Eba akademik destek te! 1 yıl önce
Öğretmenin işini herkes çok daha iyi bilir! Bir bakkal manav siyasetçi! Eba akademik destek sadece 11 ve 12. Sınıflar için geçerlidir!
UMUT 1 yıl önce
Ne alaka işinizi herkes iyi biliyor. 11 - 12'ye yapılan tüm sınıflara yapılır. Yorum yapacağız diye saçma sapan şeyler yazmayın. Yıllardır çoğu öğretmen işini iyi yapmadığı için herkes işinize karışıyor. Sen işini iyi yapsan kimse karışamaz. Doktorlara da karışıyorlar, mühendislere de, Siyasetçilere de .... Ezberlediğiniz 2 cümleyi ısıtıp ısıtıp sunmayın
Şahin 1 yıl önce
11 ve 12. sınıflar için kullanıldığını belirtir misiniz? Diğer sınıflarımız eba uygulamasını kullanacaklar.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49