2018-2019 eğitim öğretim dönemi okul internet siteleri performans sıralaması, her gün elde edilen sıralamaların ortalaması alınarak bir süreç değerlendirmesi sonucunda oluşturulmuştur.
İşte O İlk 100 Okul:
1 İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE - Alaattin Keykubat İlkokulu
2 İZMİR - MENEMEN - Ulukent Ortaokulu
3 ANKARA - KEÇİÖREN - Kocatepe İlkokulu
4 İSTANBUL - ÇEKMEKÖY - Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu
5 İZMİR - ÇİĞLİ - Büyükçiğli İlkokulu
6 AMASYA - SULUOVA - Suluova Mihri Hatun Anaokulu
7 İZMİR - ÇİĞLİ - İsmail Rahmi Karadavut İlkokulu
8 İSTANBUL - AVCILAR - Alsancak İlkokulu
9 SİVAS - KANGAL - Atatürk İlkokulu
10 AYDIN - KUŞADASI - Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11 İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE - Kanarya Ortaokulu
12 ANKARA - POLATLI - TOKİ MEHMET AKİF ANAOKULU
13 GAZİANTEP - NİZİP - Mustafa Özkaya Ortaokulu
14 KAYSERİ - KOCASİNAN - MEHMET TARMAN İLKOKULU
15 İSTANBUL - ARNAVUTKÖY - Arnavutköy İlkokulu
16 ŞANLIURFA - KARAKÖPRÜ - Karaköprü GAP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL - Şehit İmam Payam Anaokulu
18 ÇORUM - MERKEZ - Ulukavak Anaokulu
19 İSTANBUL - ÇEKMEKÖY - Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu
20 KOCAELİ - ÇAYIROVA - Öğretmen Şevket Özay İlkokulu
21 İSTANBUL - ÇEKMEKÖY - Çekmeköy Anaokulu
22 YALOVA - MERKEZ - Zübeyde Hanım Anaokulu
23 TRABZON - ARAKLI - Merkez İlkokulu
24 KAYSERİ - SARIZ - Sarız İlkokulu
25 IĞDIR - MERKEZ - Şehit Cihat SAYIM Anaokulu
26 İSTANBUL - BAHÇELİEVLER - Yenibosna Doğu Sanayi İlkokulu
27 KAHRAMANMARAŞ - ONİKİŞUBAT - Cahit Zarifoğlu İlkokulu
28 ESKİŞEHİR - SİVRİHİSAR - Nurbiye Gülerce Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
29 KÜTAHYA - MERKEZ - Beylerbeyi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30 ÇORUM - ALACA - Hayme Ana Anaokulu
31 ADANA - YUMURTALIK - Atatürk Ortaokulu
32 MUŞ - MALAZGİRT - Şehit Muhammet Fatih SAFİTÜRK Ortaokulu
33 İZMİR - SELÇUK - Selçuk Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
34 YALOVA - MERKEZ - Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
35 KONYA - BEYŞEHİR - Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu
36 AMASYA - MERKEZ - Şehit Ahmet Özsoy Anadolu İmam Hatip Lisesi
37 AMASYA - TAŞOVA - Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 GAZİANTEP - NİZİP - Cumhuriyet İlkokulu
39 İZMİR - SELÇUK - 19 Mayıs Ortaokulu
40 ADIYAMAN - BESNİ - Besni İlkokulu
41 GAZİANTEP - ŞAHİNBEY - FUAT ŞİMŞEK ORTAOKULU
42 AKSARAY - MERKEZ - Hamidiye İlkokulu
43 İSTANBUL - BAĞCILAR - İstanbul Ticaret Odası İlkokulu 44 SAMSUN - BAFRA - İsmet İnönü İlkokulu
45 YALOVA - MERKEZ - Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
46 İSTANBUL - FATİH - Cibali Şehit İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
47 MUŞ - MALAZGİRT - Fatih Ortaokulu
48 ÇANAKKALE - BİGA - ŞADAN DOĞAN ANAOKULU
49 KARABÜK - EFLANİ - Atatürk İlkokulu
50 GAZİANTEP - ŞAHİNBEY - Kaşgarlı Mahmut İlkokulu
51 GAZİANTEP - ARABAN - Yukarı Karavaiz Ortaokulu
52 SAMSUN - BAFRA - Altınyaprak İlkokulu
53 ŞANLIURFA - EYYÜBİYE - Selçuklu İlkokulu
54 YALOVA - MERKEZ - Aydede Anaokulu
55 İSTANBUL - ÇEKMEKÖY - Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisesi
56 KAHRAMANMARAŞ - TÜRKOĞLU - Yeşilyöre Fakılar İlkokulu
57 ADANA - İMAMOĞLU - Atatürk İlkokulu
58 KONYA - KARATAY - PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
59 GAZİANTEP - NİZİP - Müslüm Erdoğan ilkokulu
60 GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL - Ahmet Yesevi İlkokulu
61 KOCAELİ - İZMİT - Saraybahçe İlkokulu
62 TRABZON - ORTAHİSAR - Osman Kalyoncu İmam - Hatip Ortaokulu
63 DİYARBAKIR - BİSMİL - BİSMİL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
64 IĞDIR - KARAKOYUNLU - Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu
65 TEKİRDAĞ - ÇORLU - Mükerrem Ali Kayan İlkokulu
66 ANTALYA - MURATPAŞA - Cengiz Topel Anaokulu
67 İSTANBUL - ESENYURT - Ali Kul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
68 İSTANBUL - ARNAVUTKÖY - HASAN TAHSİN İMAM HATİP ORTAOKULU
69 MALATYA - DARENDE - Irmaklı Ortaokulu
70 İSTANBUL - TUZLA - Halk Eğitim Merkezi
71 BURSA - OSMANGAZİ - Dr.Necla Yazıcıoğlu İlkokulu
72 GAZİANTEP - ŞAHİNBEY - Dr.Cemil Karslıgil İlkokulu
73 GAZİANTEP - NİZİP - Salih İlhan İmam Hatip Ortaokulu
74 GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL - Bahattin Teymur İlkokulu
75 GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL - Mehmet Adil Kasapseçkin İlkokulu
76 ŞANLIURFA - HALİLİYE - Yenişehir Ortaokulu
77 KARABÜK - SAFRANBOLU - Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi
78 GAZİANTEP - ŞAHİNBEY - Muhacirosman İlkokulu
79 İZMİR - BUCA - Şerif Tikveşli İlkokulu
80 BİNGÖL - MERKEZ - İMKB Gözeler Haraba Ortaokulu
81 ISPARTA - ŞARKIKARAAĞAÇ - Yunus Emre Ortaokulu
82 KONYA - ÇUMRA - 60.Yıl Mehmet Yaymacı İlkokulu
83 İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE - TOKİ Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu
84 KONYA - KARATAY - KARATAY BELEDİYESİ FETİHKENT ANAOKULU
85 OSMANİYE - KADİRLİ - Kadirli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
86 MARDİN - KIZILTEPE - Cumhuriyet Ortaokulu
87 GAZİANTEP - İSLAHİYE - Cevdetpaşa İlkokulu
88 DENİZLİ - KALE - Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi
89 MUĞLA - MİLAS - 23 Nisan İlkokulu
90 MERSİN - ERDEMLİ - ELİF BULUT ANAOKULU
91 MALATYA - DOĞANŞEHİR - Şehit Barış Aybek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
92 YALOVA - MERKEZ - Yalova Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
93 KAHRAMANMARAŞ - ONİKİŞUBAT - Şirinler Anaokulu
94 ANKARA - KAHRAMANKAZAN - Kahramankazan Anaokulu
95 GAZİANTEP - NİZİP - Atatürk İlkokulu
96 BURSA - OSMANGAZİ - Mehmet Aker İlkokulu
97 MARDİN - MİDYAT - NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
98 ESKİŞEHİR - ODUNPAZARI - Nasrettin Hoca İlkokulu
99 MANİSA - SALİHLİ - Milli Egemenlik Ortaokulu
100 İSTANBUL - ESENYURT - PROF.DR. ÖMER DİNÇER İLKOKULU