MEB'den yaz dönemi DYK kursları için resmi yazı

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı sonunda 11 inci sınıftan 12 nci sınıfa geçen ve örgün/açık ortaöğretim kurumlarından mezun olan istekli öğrencilere yönelik 05 Temmuz - 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları açılmıştır.

MEB 14.06.2021, 12:56
MEB'den yaz dönemi DYK kursları için resmi yazı

Yönergede yapılan değişiklik doğrultusunda resmi eğitim ve öğretim kurumlarında 7 nci sınıftan 8 inci sınıfa geçen istekli öğrencilere yönelik olarak da 05 Temmuz - 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yaz döneminde destekleme ve yetiştirme kurslarının açılması uygun görülmüştür.

Yorumlar (4)
yasin 1 ay önce
anca yazı yazıp yukarıdan aşağı göndermeyi bilirler. yazdığını bilmeyenlerin gönderdiği yazıları anlamak için kırk akıllı lazım... En son 'Yıl sonu işlemleri' diye gönderilen yazı tam bir komedi...çelişkiler yumağı...yaw bu bürokratlar hangi bakanlığın personeli...İşin mutfağını çpl sini, mesemini, stajını, ime sini, pansiyonunu, amp sini, atp sini, elhasıl idareciliği vs. ülkenin coğrafik, sosyolojik , ekonomik vs. yapısını bilmeyenler atarsan bürokrat olarak onlarda anca yazı atarlar, sonra idareciler filozof olur. at gitsin at gitsin, gönder gönder gelsin...bu hamur çok su götürür...
yasin 1 ay önce
Staj sınavlarını 21 hazirana sen ertele, okuldaki pansiyondaki KHK li personeli 14 ünde iş aktini askıya al. HAdi okulun, çayını temizliğini geçtim, PAnsiyonda kalan öğrencilere kim yemek yapacak, tuvaletlerini vs. kim temizleyecek. Yukarıdan yazı göndermesi kolay. Çözüm matbu kanun ve yönetmeliği cevap olarak gönder. İnsiyatif alamayan işgüzarlarla bu MEB çekilmez..
Dobran 1 ay önce
Haklisniz
Yarin ogrenci sayisi dustu k bakma kursu kapatiyirum by by dendiginde bu bende varim diyen fedakar hocalarimi tabi tenzih ederim ekders manyagı hocalarin yuzunu merak ediyorum...
Yaz bitti kış başladı! 1 ay önce
Normal dyk lar pandemi atağı ile doğru dürüst yapılamamışken,yazın desteklemeyen amaç ne? Bazı öğretmenler ekders alsın diye mi?
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 24 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49