den 696 Sayılı Khk İle Kadroya Geçen Geçiçi İşçilerin İş Ve İşlemleri İçin Resmi Yazı

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 696 Sayılı KHK İle kadroya geçen geçici işçilerin iş ve işlemlerine ilişkin resmi yazıyı okul ve kurumlara gönderdi.

MEB 12.12.2019, 22:08
den 696 Sayılı Khk İle Kadroya Geçen Geçiçi İşçilerin İş Ve İşlemleri İçin Resmi Yazı

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 696 Sayılı KHK İle kadroya geçen geçici işçilerin iş ve işlemlerine ilişkin resmi yazıyı okul ve kurumlara gönderdi.

Yorumlar (5)
kamil 9 ay önce
kamudan haber sarhoşmusun 29.01.2019 tarihli bir yazıyı yeni gibi yayınlıyorsunuz
yunus06 9 ay önce
sizler sesimize katkı sağlamak istiyorsanız "geçici" ibaresini kaldırmak için birlikte olmak gerekmez mi? Mevsimlik işçi değiliz çünkü 12 ay hizmet veren bir kurumda bahsediyoruz. Bu konuyu görmemezlikten gelen zihniyet vicdanen rahat uyuyor mu?
İl içi sıralar tekrar çalıştırılsın 9 ay önce
İl içi sıralar tekrar çalıştırılsın il içi sıra sistemi daha güçlü bir şekilde geri gelmelidir sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı verilmelidir sınıf öğretmenlerine farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır öğretmenlere lojman tahsis edilmelidir elektrik su doğalgaz İnternet gıda ücreti bedava olmalıdır 10 yıllık öğretmenlere üniversitede hoca olma imkanı tanınmalıdır öğretmenlere vergi muafiyeti gelsin Eğitim sistemi tamamen değiştirilmelidir Kurumlararası geçiş serbest bırakılmalıdır özel okullara kadrolu atamalar olsun böylelikle öğretmenlerin yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için il içi sıra sistemi daha güçlü bir şekilde geri gelmelidir il içi sıralar tekrar çalıştırılsın Öğretmen kadroları boş kaldı bunun için il içi sıra sistemi daha güçlü bir şekilde geri gelmelidir il içi sıralar tekrar çalıştırılsın Öğretmen yer değiştirme yönetmeliği sil baştan değiştirilmelidir Her öğretmenin rahatlıkla yer değiştirebildiği bir sistem geliştirilmelidir
yeter gayri 9 ay önce
kardeş fazla uğraşma bu iş olmaz . yıllar önce kaldırılan bir ey için tekrar yönetmelik falan çıkarılmaz.
BEN 9 ay önce
BU YAZI ESKİ DEYİLMİ ???????
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49