"6, 7, 10 ve 11. sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak mı?" sorusuna Millî Eğitim Bakanı Selçuk'tan yanıt

"6, 7, 10 ve 11. sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak mı?" sorusuna Millî Eğitim Bakanı Selçuk'tan yanıt: Kabinede alınacak kararla netlik kazanacak

MEB 03.11.2020, 08:49
"6, 7, 10 ve 11. sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak mı?" sorusuna Millî Eğitim Bakanı Selçuk'tan yanıt

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "6, 7, 10 ve 11. sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak mı?" sorusuna, “İkinci dalga gelmeseydi biz rutin olarak bütün sınıfları peş peşe başlatmayı planlıyorduk." yanıtını verdi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi'ye konuşan Bakan Selçuk, "Önümüzdeki süreçte diğer kademeler için de yüz yüze eğitim konusu kabinede alınacak kararla netlik kazanacak” dedi.

Yorumlar (9)
Tuğrul 1 ay önce
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek diye buna derler.
Nuray 1 ay önce
Sayın bakanım sesimi duy lütfen.Uzaktan eğitimle dersimi yapıyordum,dün sınıfta değil de bir bulaşın içinde gibiydim,ya bize mayısı beklemeden emeklilik hakkı tanı ya da evden eğitime devam hakkı ver bırakma bizi idarenin insafına.
Nuray 1 ay önce
9. sınıflarıda başlatmasaydınız,dün tek sıra halinde oturmuş 20 kişilik öğrenci gurubuyla korku içinde ders yaptım.60 yaşının içinde öğretmen olarak kendimi koronaya kurban verilmiş gibi hissettim
Ali bektaş murtaza 1 ay önce
O zaman Emekli ol teyze
Nuray 1 ay önce
Korona mayısa kadar izin verir mi bilmem.Emekli olmak isteyen öğretmene siz izin verebilirsiniz sayın bakanım.Bunca yıldan sonra yaşı ilerlemiş öğretmeni atma bulaşın içine,kurban verme koronaya.
Tüm sınıfları aç! 1 ay önce
Okulların kademeli açılması ile,vakaların katlanarak artması tesadüf değil! Bazı sivri zekalı kişiler( meslektaşım diyemiyorum) 60 yaş üstü tedirgin öğretmene emekli ol diye akıl verecek kadar şaşırmış! Kardeşim emekli olmayı millet senden mi öğrenecek? Yıllık enflasyon yüzde 60 üniversitede okuyan çocuğu olan 60 yaşındaki biri için emekli olmak kolay mı? Bu hızla üniversiteleri de açın! Öğrenciler KYK larda Korona hastalarla beraber kalırlar!
Yaşar 1 ay önce
Davutoğlu senin yaptığın esas milletin aklıyla dalga geçmek degil miydi?
çarşambalı 1 ay önce
Ali bektaş murtaza diye yorum yapan g.t lalesi.Umarım genç geberirisin de yaşlandığını görmezsin seni.orsp.çocuğu.Yazdığın yorumu ve yayınlayanı da ayrıca s.keyim.Saygısız p.ç.
vatandaş 4 hafta önce
çapsız murtaza...harbi murtazaymışsın.......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs aşısı yaptırır mısınız ?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49