Mayıs ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünler hakkında bilgi verilmiş. Kakao (kakaolu ürünler hariç) yüzde 15,51'lik bir artışla en fazla fiyat artışı yaşanan ürün olurken, sebzede (patates ve bazı yumru bitkiler hariç) yüzde 12,14'lük bir düşüşle en fazla fiyat düşüşü görülen ürün oldu.

Devlet hastanesi tuvaletine gizli kamera kuran sapık, evinde ölü bulundu Devlet hastanesi tuvaletine gizli kamera kuran sapık, evinde ölü bulundu

Mayıs ayında fiyatı en çok artan ürünler arasında kakaonun yanı sıra erkek giyim, kadın giyim, şarküteri ürünleri ve diğer et çeşitleri, kahve, okul öncesi eğitim ve ilköğretim, oteller, pansiyonlar ve diğerleri, taze meyveler, ekmek, ve sigaralar yer aldı.

Fiyatı en fazla düşen veya en az artış gösteren ürünler arasında ise sebze (patates ve bazı yumru bitkiler hariç), karayolu ile şehirler arası yolcu taşımacılığı, yumurta ve yumurta ile ilgili ürünler, kişisel ulaştırma araçlarının yakıt ve yağları, likid hidrokarbonlar, kümes hayvanları eti, mücevheratlar, saat ve kol saatleri, peynir, patates ve bazı yumru bitkiler, ve makarna çeşitleri yer aldı.