Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın basın danışmanı Volkan Gültekin, bugün yayınladığı veda mesajıyla görevinden ayrıldığını duyurdu. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Mansur Yavaş’ın yaklaşık 15 yıldır danışmanlığını yapan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Gültekin, görevinden istifa etti.

Volkan Memduh Gültekin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada görevini bıraktığını şu sözlerle duyurdu:

"Veda zamanı... Öğretmenim, ağabeyim ve Başkanım Sayın Mansur Yavaş'a hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Ömür boyu gönül bağımız sürecektir. Hakkınızı helal ediniz. Saygılarımla."

2024-KPSS: Alan Bilgisi Oturumlarının Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı 2024-KPSS: Alan Bilgisi Oturumlarının Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

İmamoğlu'na Gönderme

Diğer taraftan, yaşanan istifa sürecinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun A Milli Futbol Takımı'nın maçını izlemek için Almanya'ya özel uçakla gittiğinde; Ankara Büyükşehir'in kontrolündeki bir sosyal medya hesabından yapılan paylaşımın etkili olduğu iddia ediliyor.

İşte o paylaşım;

Az Epy 1719587865 8859