Liderlerin Kurban Bayramı programı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramı Ankara dışında karşılayacak ve ailesiyle geçirecek. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayramda ailesiyle memleketi Manisa'da olacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı'nı Ankara'da karşılayacak. İşte liderlerin programı...
 

Kurban Bayramı yaklaşırken liderlerin Bayram programı da belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramı Ankara dışında karşılayacak ve ailesiyle geçirecek.


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ise bayramı Ankara'da karşılayacak.


CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayramda ailesiyle memleketi Manisa'da olacak.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı'nı Ankara'da karşılayacak.

Eşinin Bir Sözüyle Gözü Dönen Adam, Kadını Boynundan ve Ayaklarından Bağlayıp Darp Etti, Acı Çekişini İzledi Eşinin Bir Sözüyle Gözü Dönen Adam, Kadını Boynundan ve Ayaklarından Bağlayıp Darp Etti, Acı Çekişini İzledi


İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu da bayramda Ankara'da bulunacak.


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici bayramı Eskişehir'in Günyüzü ilçesi Gecek mahallesinde, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise memleketi Afyonkarahisar'da karşılayacak.


Bayramda, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Ankara'da, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu İstanbul'da bulunacak.


Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce bayramı, memleketi Yalova'nın Elmalık köyündeki evinde geçirecek. DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kurban Bayramında İzmir'de olacak.


DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in bayramda Ankara'da olması beklenirken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bayramda Muğla'nın Datça ilçesinde olacak.