9 günlük tatil beklentisi

Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da ara günlerin hafta sonu ile birleştirilerek 9 günlük tatil olması yönündeki beklentiler artmış durumda. Bu sene Kurban Bayramı, 16-17-18 ve 19 Haziran (pazar, pazartesi, salı, çarşamba) tarihlerini kapsıyor. 14 Haziran Cuma günü okulların kapanmasıyla birlikte milyonlarca kişinin tatile çıkması bekleniyor.

Kredi kartı kullanıcılarına yeni sınırlama: Taksitli nakit avans için en fazla 25 bin lira Kredi kartı kullanıcılarına yeni sınırlama: Taksitli nakit avans için en fazla 25 bin lira

Bakanlar Toplantısı'na dikkat

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olup olmayacağı, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılacak Bakanlar Toplantısı'nda kararlaştırılacak. Tatilin 9 güne çıkarılması, birçok vatandaş için tatil planlarının netleşmesi anlamına gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması bekleniyor

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala, tatil süresinin netleşmesi için gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın kabine toplantısı sonrasında yapacağı açıklamaya çevrildi. Gelen kulis bilgilerine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram tatilini 9 gün olarak açıklaması bekleniyor.