Küçükçekmece, Yeşilova Mahallesi'nde bulunan bir otele pimi çekilmemiş el bombası atan şüpheli, otelde bulunan bir kişi tarafından silahla vurularak yaralandı. Olay, 1. Değer Sokak'taki otelde meydana geldi.

Otele motosikletle gelen bir kişi, pimi çekilmemiş el bombasını otelin içine attı. Bu esnada otelde bulunan bir kişi, şüpheliye silahla ateş ederek onu yaraladı. Yaralanan şüpheli, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Özgür Özel: Erdoğan'ın "Hazmedemedi" Sözlerini Üzerimize Almıyoruz Özgür Özel: Erdoğan'ın "Hazmedemedi" Sözlerini Üzerimize Almıyoruz

Silahla ateş ederek motosikletli saldırganı yaralayan kişinin otelde konakladığı ve olayın ardından kaçtığı öğrenildi. Polis ekipleri, motosikletli saldırgan ile silahlı kişi arasında husumet olduğu ihtimali üzerinde duruyor.

Olay anı çevredeki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Kayıtlarda, motosikletli saldırganın otelin önüne gelip bir süre gözetlemesi, ardından motosikletle tur atarak elindeki bombayı otele doğru atıp kaçması görüldü.

Polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Hem motosikletli saldırganın hem de silahlı kişinin kimliklerinin tespit edilmesi ve aralarındaki husumetin nedeninin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor.