Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde dehşet verici bir olay yaşandı. Kızılhisar mevkiindeki bir üst geçidin altında, köpekler tarafından parçalanmış bir bebek cesedi bulundu. Bu korkunç olayın ardından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

Olay, Şahinbey ilçesinin Kızılhisar mevkiinde, boş bir arazide gerçekleşti. Dün öğle saatlerinde bir vatandaş, köprüden geçerken sahipsiz sokak köpeklerinin bir şeyler yediğini fark etti. Ancak daha sonra bu şeyin bir bebek cesedi olduğunu fark etti. Hemen poşetin içinde bulunan bebek cesedini gören vatandaşlar, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

640xauto (1)-38

Öğrencinin Öğretmene Yazdığı Şok Not Sosyal Medyayı Salladı! Yok Daha Dedirtecek Cinsten... Öğrencinin Öğretmene Yazdığı Şok Not Sosyal Medyayı Salladı! Yok Daha Dedirtecek Cinsten...

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri, poşete sarılı olan bebeğin maalesef hayatını kaybettiğini belirledi. Ancak daha da üzücü olanı, bebeğin cesedinin bir kısmının köpekler tarafından parçalandığı ve vücudunun kurtlandığı tespit edildi. Olayın üzerinden tahminen iki gün geçtiği ve bebeğin yeni doğmuş olduğu düşünülüyor.

Yeni doğmuş olan bebeğin cenazesi, otopsi yapılması için Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Jandarma ekipleri, bu korkunç olayın ardındaki sorumluları bulmak ve adaleti sağlamak için yoğun bir çalışma başlattı. Olayın detayları ve bebeğin nasıl bu acı sona ulaştığına dair soruşturma devam ediyor.