Kocaeli’nin Darıca ilçesinde Mustafa S. isimli erkek sokakta kedileri seven çocukları “Gelin size et vereyim, kedileri beslersiniz” diyerek eve çağırıp 7 yaşındaki kız çocuğunu taciz etti.

Darıca’da 60 yaşındaki erkek sokakta kedileri seven iki kardeşi, “Gelin size et vereyim, kedileri beslersiniz” diyerek eve çağırdı. 7 yaşındaki kız çocuğunu evde tutup, 8 yaşındaki ağabeyini ise kedilere bakması için dışarı gönderen Mustafa S. İsimli erkek kıyafetlerini çıkardığı çocuğun cep telefonuyla görüntüsünü çekip, çocuğu elle taciz etti.

Çocuklarının gelmemesi üzerine telaşlanan T.K. sokağa geldiğinde oğluna kız kardeşinin nerede olduğunu sordu. Kızının evde olduğunu öğrenen T.K. zile bastı. Bu sırada evin kapısının önünde toplananlar kapıya vurmaya başladı. Yarı çıplak vaziyette kapıyı açan Mustafa S.’yi görenler linç girişiminde bulundu.

Ekiplerin olay yerine gelmesiyle gözaltına alınan Mustafa S. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Küçük çocuğun ise pedagog eşliğinde ifadesi alındı.

Mustafa S., emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilirken, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Erdoğan, 'İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Parti'ye Gençlik Buluşması'nda konuştu Erdoğan, 'İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Parti'ye Gençlik Buluşması'nda konuştu

‘GELİN ET VERECEĞİM, KEDİLERİ BESLEYİN’ DİYE KANDIRDI!

Kızının kedileri sevdiğini belirten baba C.K., “Bizim kız kedileri çok sever, onlarla oynar ve besler. Her zamanki gibi bir arka sokakta kedilerin toplandığı bir alan var, bizim çocuklar da kedileri beslemeye ve sevmeye gitti. O arada tanımadığım bir şahıs tarafından çocuklar, ‘Gelin ben size et vereceğim, siz kedileri besleyin’ diye kandırılıyor. Adam bunları evlerine götürmüş. Bu sırada kızımı içeri alıyor, ağabeyini de, ‘Sen git kedileri tut getir ben et hazırlayacağım’ diyerek gönderiyor. Sonra oğlum kapıya vuruyor, kapıyı açmıyor. O arada bizim hanım da telaşlanıyor. Kapı açılınca, ‘Siz ne yapıyorsunuz?’ dedikten sonra kızı dışarı çıkarttı, o arada da adamın üstü çıplaktı, benim eşim, komşularım hepsi bunu gördü. Kızın fotoğraflarını çekmiş, mahrem yerlerine dokunarak taciz etmiş. Yani, Allah’tan yetiştik, Allah korusun eğer yetişmeseydik, kötü şeyler de olabilirdi. Kızımla konuştuk aynı şeyleri anlattı. Biz, görgü tanıklarıyla birlikte ifade verdik, polise şikayette bulunduk. Bu tür adamların temizlenmesi lazım. Bu tip adamlar topluma zararlı insanlar” dedi.